Проект

Проект «Українська школа журналістики»

Проект спрямовано на 45 активно діючих журналістів з центральної і східної України віком до 35 років, які працюють в місцевих ЗМІ.

У рамках проекту відбудуться 3 навчальні поїздки до Польщі групами по 15 осіб, під час яких українські журналісти прослухають спеціально підготовлені лекції та візьмуть участь у майстер-класах і семінарах, підвищивши таким чином свої професійні навички та набувши досвід і знання для організації публічної дискусії на тему майбутньої адміністративно-територіальної реформи в Україні.

У програмі 6-денного навчального візиту передбачено лекції на тему реформи місцевого самоврядування у Польщі та в Україні, майстер-класи з локальної та громадської журналістики, зустрічі у редакціях важливих локальних ЗМІ та в інституціях, які об’єднують медійні кола. Учасники відвідають також різні організації, пов’язані з діяльністю органів місцевого самоврядування, зокрема адміністрації ґмін і міські ради. Крім цього, заплановано відвідання редакції незалежного білоруського телеканалу Belsat TV.

Лекції, майстер-класи і семінари вестимуть досвідчені тренери-практики, пов’язані з журналістикою. Після навчальних візитів учасники проекту мають підготувати власний матеріал про місцеві проблеми свого регіону, використавши здобуті знання і навички.

Організатори покриваються витрати на виготовлення віз, страхування, проїзд, проживання і забезпечують переклад на українську мову під час лекцій, семінарів і зустрічей.

Stopka_150_RGB_uk

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s