Ініціатива Вільна Білорусь

Ми – група молодих людей, яким не байдуже до порушення прав людини у недемократичних країнах. Тому 2005 року ми заснували об’єднання Ініціатива “Вільна Білорусь”.

Наша мета – підтримувати білорусів, які вимагають від керівництва своєї країни поважати базові громадянські права, а також донести до свідомості мешканців європейських країн наскільки важливою, з політичних і моральних причин, має бути для них проблема порушень основних свобод мешканців Білорусі.

Ми підтримуємо білорусів, які вимагають від керівництва своєї країни поваги до основних прав громадянина: допомагаємо репресованим за політичні переконання, розповідаємо білоруським студентам про діяльність основних демократичних інституцій, навчаємо журналістів незалежних білоруських ЗМІ, організовуємо маніфестації і флеш-моби. Під час реалізації наших проектів ми співпрацюємо з багатьма польськими і західноєвропейськими недержавними організаціями.

Ми виступаємо ініціаторами й організаторами концертів “Солідарні з Білоруссю” – це досі наша наймасштабніша акція, привертаюча увагу до проблем Білорусі і поширююча ідею демократизації цієї країни. Концерти відбуваються з 2006 року, близько 25 березня, тобто Дня Волі – скасованого режимом Лукашенка свята незалежності Білорусі.

У нашій діяльності ми керуємося засадою, згідно з якою намагаємось не переконувати молодих білорусів, а показувати можливості, які вони мають. Таким чином, щоб у майбутньому вони мали знання, які забезпечать їм реальну можливість свідомого вибору – адже саме у цьому суть свободи.

http://www.wolnabialorus.pl

logo_IWB_500(2)

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s